Byrå teak
2020-10-20
825872
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, handtag i mässing, höjd ca 67, 67x31 cm, nyckel finns
Bruksslitage, skiva med repor och fläckar