Bänk
2020-10-20
825817
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄNK, 1900-talets senare hälft, sits med fällbart lock, skuren dekor med kortsidor i form av katter, höjd ca 70, 157x33 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, locket har slagit sig, repor och märken