Golvlampa
2020-10-20
825812
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets slut, bambu samt rotting, 2 ljuskällor, höjd ca 171, 30x30 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen