Porslin Kina
2020-10-20
825798
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT och SKÅLAR (29) 1700-1900-tal, största diameter ca 23 cm
Ett mindre fat lagat, enstaka nagg, bruks och åldersrelaterat slitage