Ljusstakar ett par Ceson
2020-10-30
825727
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
CESON, ljusstakar ett par, silver, Göteborg, 1970/80-tal, fylld fot, höjd ca 8 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Bruksspår