Skålfat cloisonne 1800/1900-tal
2020-10-24
825705
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, cloisonne, Japan, 1800/1900-tal, polykrom dekor av drakar, diameter 25 cm.
Bruksslitage.