Tallrikar Kina 1700-tal
2020-10-15
825664
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, Kina, 1700-tal, diameter ca 29 cm
Lagningar, naggar