Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL GUNNAR SVENSSON (1913-1966): "Blåsippor", signerad, olja på pannå, ca 38x29,5 cm
PROVENIENS:
Inköpt De unga 1946
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
825600
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här