Albin Amelin litografi
2020-10-17
825587
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Kvinnoporträtt, signerad Amelin, färglitografi, 191/310, 59x39 cm
Gulnad