Taklampa
2020-10-19
825547
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, 1 ljuspunkt, lackerad plåt, skärmens höjd ca 32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej