Carl Magnus Lindqvist
2020-10-19
825522
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Fjällandskap med vattendrag, olja på pannå, signerad, bildmått ca 63x52 cm