Olle Nordberg olja på pannå
2020-10-17
825508
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Dam i trädgård, olja på pannå, signerad och daterad 64, 46x20 cm