Kristina Jöred olja
2020-10-17
825484
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTINA JÖRED (född 1913): Evert Taube på Grönan, signerad Kristina Jörhed, daterad a tergo -79, olja på duk, 38x41,5 cm