Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, empire, fanerat i mahogny, på hjultrissor, inredd med låda med dåld öppning, höjd 74, 44x37 cm
Fanerskador, slitage
825478
2020-10-15