Carl Luthander oljemålning
2020-10-18
825467
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv från fönster, signerad, olja på duk, bildmåt ca ca 60x50 cm