Hugo Zuhr
2020-10-24
825414
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): "Sommarskyar", monogramsignerad, olja på duk, ca 50x61 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen