Stolar Karl Johan-stil
2020-10-15
825391
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 2 st, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, grönmönstrad klädel, sitthöjd ca 45, rygghöjd 86 cm
Ostadiga, senare klädsel, ytskador, slitage