EWÅ golvlampa Värnamo
2020-10-15
825390
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EWÅ, golvlampa, vitlackerad, Värnamo, 1900-talets andra hälft, höjd inkl. lampsockel 145 cm
Bruksslitage