Angelica Wiik litografi
2020-10-16
825381
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 290, ca 58,5x40 cm,
Oramad