Bergboms golvlampa
2020-10-15
825377
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGBOM, golvlampa, 1900-talets mitt, mässing, fot bemålad metall, märkt Bergbom, G07, höjd ink. sockel ca 150 cm
Bruksslitage