Bestick
2020-10-24
825288
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BESTICK, 19 dlr, silver, MEMA, Lund, 1950/60-tal, 8 smörgåsgafflar längd 17 cm, 8 smörgåsknivar med stålblad längd 18,5 cm, 2 dessertgafflar längd 15,5 cm, 1 dessertkniv längd 16,5 cm, total vikt 651 g
Bruksskick