Roberto Matta färgetsning
2020-10-24
825243
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 3/100, färgetsning, bladmått ca 49x39 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
Gulnader