Sängbord 2 st
2020-10-18
825152
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, (2) 1 par, omkring 1900-talets mitt, mörkbetsat trä, med hyllplan, höjd ca 64, 50x30 cm
Bruksslitage, en skiva med hårdare slitage