Ljuskronor 1 par
2020-10-18
825016
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKKRONOR, 2 st, 1900-talets första hälft, Oscariansk stil, glaskupor med skärslipad dekor, behängda med olikslipade prismor, höjd exlusive upphängning ca 30, diameter 25 cm
Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen