Ljuskrona
2020-10-14
825015
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1940-tal, besat trä, 6 ljusarmar, bronserad metall, höjd 66, diameter 64 cm
Skärmar med skador, bruksslitage