Påveporträtt oljemålning
2020-10-16
824937
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Påveporträtt, olja pånnå, ca 59x48 cm
Smärre ytskador