Figur trä Kina Fohud
2020-10-16
824932
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGUR, trä, Kina, 1900-tal, i form av fohund, bemålad, höjd ca 20 cm
Slitage, nagg, del saknas