Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-16
824929
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka med liljor, 1800-talets slut, olja på duk, dubblerad, ca 59x50 cm
Smärre förgbortfall, krackelyr, retuscher