Peter Dahl färglitografi
2020-10-14
824907
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Omfamning, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm