Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VAS, 1700-tal, Holland, fajans, underglasyr i blått, höjd ca 24 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, nagg, nötta kanter
824864
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här