Stolar 4 st
2020-10-14
824843
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st., 1800-tal, senempire, fanerade med mahongy, svarvade ben, textilklädda stoppade sitsar, sitthöjd ca 45, höjd 90 cm
Smärre bruksslitage