Träskurna figuriner
2020-10-30
824840
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 6 st, 18/1900-tal, träskurna, bemålade, höjder ca 17-22 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, skador förekommer