Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-26
824820
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -96, 79/250, färglitografi, bildmått ca 33x41 cm