Taklampa 1980-tal
2020-10-14
824816
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1980-tal, detaljer i glas och mässing, höjd 15 exkl. kedja, diam ca 35 cm.
Smärre slitage, ej funktionstestad.