Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-26
824813
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -95, 380/385, färglitografi, bildmått ca 35x27 cm