Taklampa
2020-10-14
824809
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1940/50-talets mitt, glas och mässing, höjd 57 cm.
Smärre slitage, ej funktionstestad