Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-20
824803
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -86, 8/385, färglitografi, bildmått ca 55,5x46 cm