Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-20
824792
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -96, 265/290, färglitografi, bladmått ca 61x71 cm
Hanteringsveck, spår av häftstift