Karl-Axel Pehrson färlitografi
2020-10-20
824783
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -95, 258/385, färglitografi, bildmått ca 38x57 cm