Ostknivar
2020-10-18
824772
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSTKNIVAR, 2 st., silver, sekelskifte 18/1900-tal, Paris, minervastämplar blad i rostfritt stål, medföljer originaletui, längd ca 20 cm