Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-16
824730
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -92, 8/385, färglitografi, bladmått ca 70,5x54 cm