Karl-Axel Pehrson färglitografi
2020-10-16
824715
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -93, PT, färglitografi, bladmått ca 71x54 cm, oramad