Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-16
824702
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut), signerad Browning, olja på pannå, ca 24x50 cm