Bålskål
2020-10-18
824693
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÅLSKÅL, Qianlong 1736-1795. dekor i blått och guld med spridda blommor, höjd ca 12, diameter 29 cm
Sprickor, nagg lagningar, slitage