Yrjö Edelmann litografi
2020-10-15
824625
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papperbitar, signerad samt numrerad 320/360, ca 34x59 cm