Max Walter Svanberg litografi
2020-10-16
824608
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994) Ansikte och med blad, signerad och daterad 56 samt numrerad 70/250, ca 49x39 cm