Edition Vogue Gucci Väska
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
GUCCI, handväska, mindre modell/ aftonväska, svart Guccissima tyg med monogram, invändigt helfodrad, detaljer i vitmetall och svart skinn, kort axelrem/ handtag i svart läder, invändigt etikettmärkt, och numrerad, längd ca 21 cm, djup ca 9 cm, höjd ca 11 cm exkl handtag,
Fint bruksskick.
824571
2020-12-06