Månskensampel omkring 1900
2020-10-24
824562
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅNSKENSAMPEL, omkring 1900, rosa glaskupa med mässingsplåt, höjd 35 cm.
Bruksslitage, en del skador.