Industrilampa
2020-10-15
824560
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENDELLAMPA, 1900-talets första hälft, fäste av gjutjärn, skärm av opak glasmassa, höjd ca 28, diameter 26 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage