Bord
2020-10-14
824420
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD med låda, 1800-talets andra hälft, furu, höjd ca 74 cm, 102x51 cm
Bruksslitage